Fórum Chovatelské stanice Z Jílníku Forums Fórum CHS Z Jílníku PO KOM TO NAŠE ŠTĚNĚ ASI JE?

Tagged: 

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  Terka 6 years ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #410

  PAVEL

  Po uplynulém týdnu nás Argie stále přesvědčuje o tom,že geny jsou prostě geny.Náš Argie bezmezně miluje okusování koštěte,asi mu jen jedno stačit nebude.Nepohrdne ani kousky dřeva.Ty už se nám povalují po celé zahradě.
  I vzhledem nám Argie začíná připomínat jeho maminu Kessinku.Z malého chlupatého medvídka se klube statný pejsek,začíná mu tmavnout srst na hřbetě a postupně se stává srst hrubší.
  Jinak kromě oblíbených vycházek k rybníku,už Argie objevil i krásu našeho města.Dnes se mu zalíbila kašna na náměstí.Trvalo nám asi půl hodiny ho přesvědčit,že nejenom voda,stříkající z kašny ven,je prima.
  I dobrůtky z blízkého zverimexu stojí za to.Zdravíme ostatní štěňátka a jejich páníčky a přejeme hodně veselých zážitků s našimi chlupatými rošťáky.

  #443

  PAVEL

  Posílám ještě nové fotky našeho Argiho.

  #445

  PAVEL
  Member

  Posílám ještě jednou!

  • This reply was modified 6 years, 4 months ago by  PAVEL.
  Attachments:
  1. DSCF0511
  2. DSCF0501
  3. DSCF0525
  4. DSCF0526
  5. DSCF0500
  #452

  Terka

  No jak tak koukám na Kešku – když byla malá… tak na tom asi něco bude :) http://www.zlaty-retriever.4fan.cz/wp-content/gallery/mala-keska_1/web_dscf6601.jpg

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: PO KOM TO NAŠE ŠTĚNĚ ASI JE?
Your information:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>