Tagged: 

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  Terka 5 years, 11 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Amira

Ahoj lidi už si připadám trapně, že píši sama. Budu to také muset omezit!
    Na dovolené ve Višnové II. Si Amirka osvojila plavání v řece, hlídání u karavanu, chytání dětí u řeky,hlavně nevlastních. Bylo prima, ale noci chladné. Páneček byl nekompromisní a nechal jí spát před karavanem. Poslední noc byla děsivá. Budila mě záchvaty kašle. Vyrazili jsme tedy dříve domu a hned zajeli na veterinu. Náš malý již 25kg tuberáček si vyplaval silný zánět průdušek. Paní doktorka napsala antibiotika a jitrocelový sirup, který jí moc chutná. Kašle sice nadalé, ale zdá se, že kašel vlhne. Začátek byl děsivý při záchvatu kašle jí šla pěna od huby. Veřte či nevěřte měla jsem opravdu panický strach co se s ní děje.
    Ted má naordinovaný klid a tak držte palce ke zdárnému vyléčení.Lída

Ales
    Member

No v žádném případě nevadí, že píšete sem, byť sama. Ta noc venku asi byla chyba, i když Aisha s Kesinou spaly taky venku a jsou obě v pohodě. Je to asi tím, že jsou trénované. Doma spí Kessie venku a Aisha si vzorně zalézá do kotelny na psí „postel“. Držíme palce na vyléčení, teď by to už mělo být OK. POZOR! Minulý týden s u nás na návštěvě stavil Koudy alias Áron alias Bucifálek, který jako jeden ze dvou štěňat chyběl ve Višňové, protože paní onemocněla. Takže s Aishou a Kesinou se vydováděli, dokonce jsme si byli i zaplavat v rybníce. Velmi ochotně aportuje, dokonce předběhl většinou Kessie a ta pak dělala, že ji ten klacek vůbec nezajímá. Přikládám pár fotek.

Attachments:
    1. 2-P1210513
    2. 1-P1210532
    3. 1-P1210535
    4. 1-P1210519-003
    5. 1-P1210531

Amira

No, to mám velkou radost, že vidím dalšího bráchu. Štěnátka se opravdu vyvedla. Naše Amča začíná hodně zlátnout. Jinak dnes nám naordinovala paní doktorka silnější antibiotika a bohužel to má Amirka na plicích. Netvářila se, že by to bylo vážné, ale dokud to nebude ok nebudu v klidu. Srdíčko je v pořádku, což jsem si opravdu oddychla. Výstavní postoj je naší noční můrou. Odložení psa začíná také chápat, sedni, lehni, vstan umí jen když mám piškot v ruce. Je nutné to s ní cvičit. Aport se také lepší. Tak všem přeji hodně zdaru a držte nám palce a pište.

Terka

Tak snad se dáte dohromady. Říkám si, že vy jste teda u veterináře už museli nechat pěknou spoustu peněz :/ Jako by se Amča v těch problémech vyžívala :) Aisha umí sedni a lehni jen když se jí to hodí. Jeden by řek, že se bude učit od Krssie, ale učí se taky jen to, co se jí hodí. Až mi začne škola, konečně začneme chodit na cvičák. Už bylo na čase.
    Tak držím palce s uzdravením :)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: dovolená
Your information:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>